Clicky

Dodacie podmienky - PONDY.sk

AKCIE

Dodacie podmienky

Pri nákupe nad 190€ máte dopravu ZADARMO*!

Cenník dopravy sa odvíja od hmotnosti zásielky:

Hmotnosť balíka

Kuriér platba na účet

Kuriér na dobierku

do 20 kg

3,89 €

4,89 €

20 kg - 50 kg

6,89

7,89

50 kg – 70kg

15

16

70 kg a viac

Individuálne

 Individuálne

*doprava ZADARMO sa nevzťahuje na zásielky ťažšie ako 50kg a na plastové jazierka, rúry, PVC fólie, geotextílie (ceny sú uvdené s DPH).


V prípade, že je tovar označený "Skladom" tovar bude vyexpedovaný do 24 hodín. V prípade objednania tovaru označeného "Skladom u dodávateľa" Vás budeme mailom informovať o dĺžke dodacej lehoty ak bude iná ako je uvedené pri popise produktu.

Miesto odberu, resp. zaslania tovaru je stanovené kupujúcim pri objednávaní tovaru. Za vybavenie objednávky sa považuje prevzatie tovaru kupujúcim. Dopravu na adresu doručenia zabezpečuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad – doklad o kúpe tovaru (faktúru, ktorá slúži aj ako záručný list) a návod na používanie.

Kupujúci je povinný prevziať tovar v mieste, ktoré uviedol v objednávke. O termíne dodania je povinný predávajúci informovať kupujúceho buď emailom alebo telefonicky. Ak kupujúci tovar odmietne prevziať od kuriéra alebo bude potrebné dodávku opakovať viac ako 2 x z dôvodu neprítomnosti kupujúceho na mieste určenom v objednávke, všetky náklady s tým vzniknuté, hradí kupujúci.

Sledovanie zásielky:

Zásielku môžte sledovať na nižšie uvedenej adrese, do ktorej zadáte číslo zásielky, ktoré Vám bolo pridelené. Číslo zásielky nájdete po prihlasení sa na našu stránku v sekcii ÚČET/OBJEDNÁVKY.

Sledovať zásielku tu

 


NajNakup.sk - Objavte najlepie ceny na slovenskom internete. superdeal.sk